Philips - baterie LongLife R14L2F/10, C, 1.5 V - 2 ks
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Philips
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: PAPI-801200
Značka: Philips
* LongLife
* typ baterie C / R14 Zinko-chloridová
* napětí baterie 1,5 V
* zaměnitelné za typy C, R14, UM2, 14F, M14F
* alkalické baterie Philips obsahují 0 % kadmia, rtuti